Wasze opinie

wiki i karolina napisał(a): było, jest i będzie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiktoria napisał(a): było super.:D dziękuję w imieniu całej grupyy ! :D
Jabłonka napisał(a): Superowski wyciąg, świetne warunki ;)
Agniecha napisał(a): warunki jak na taką zimę - rewelacja stok utrzymany , codziennie ratrakowany, właściciele dbają o stok klimat rodzinny , fajnie się jeździ bez tłoku polecam wszystkim !!! nie ma chamstwa na stoku jak gdzie indziej będę tam wracać mimo że dojeżdzam z Krakowa , polecam !!! nie jest drogo!!!
Anna napisał(a): Warto - zwłaszcza z dziećmi. Bezpieczny, dobrze utrzymany stok o konkretnym - ale wygodnym do doskonalenia umniejętności narciarskich - nachyleniu i wszystko co potrzeba (instruktor, wypożyczalnia, bar, łatwy wyciąg dla początkujących) na miejscu.
Asta napisał(a): Było super, idealny stok do treningu i miła obsługa
kuba napisał(a): zajebiście było i bedzie
Karola napisał(a): Było super. W tym roku też przyjeżdżam. Polecam
K&K napisał(a): Było super! :) wspaniała obsługa, trasa świetnie przygotowana, warunki idealne :) Zdecydowanie polecam! :)
krzysiek napisał(a): Byłem, pojeździłem,warunki dobre, fajny stok do jazdy z dziećmi. Szkoda tylko ze nie ma kamerki pokazującej widok na stok.
Janek i Ola napisał(a): Miejsce wprost wymarzone dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój a zarazem pragną nauczyć się jeździć na nartach. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dobrze wyposażona, a zarazem niedroga wypożyczalnia. Świetnie przygotowany, bezpieczny stok - po prostu nic dodać. nic ująć. Ogromnym plusem są życzliwi, niesamowicie cierpliwi a jednocześnie doskonale wyszkoleni instruktorzy. Nasz prawie pięcioletni syn już nie może się doczekać kolejnej lekcji z Panią Karoliną :) Ogromny plus za całokształt. na pewno wrócimy.
Agata napisał(a): Rewelacja, dla poczatkujacych i nie tylko. Przyjemna obsługa i bardzo sympatyczni, profesjonalni instruktorzy.Pozdrawiamy

Strona: 1

Napisz opinię o wyciągu

Imię:

e-mail:

Treść:

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl