Wasze opinie

Agata napisał(a): Bardzo fajnie było, dzięki!!
Robert napisał(a): Byłem w ubiegłym sezonie 2012/13 w czasie ferii z dzieckiem. Rewelacja, polecam, zaludnienie niewielkie, właściciele bardzo fajni i sympatyczni, zdarzyło się nawet, że na wieczornej jeździe zostałem sam na stoku i włączali wyciąg tylko dla mnie. Stok może i nie za długi za to nie trzeba było stać w mega kolejce. A jeżeli chodzi o pobyt to mieszkaliśmy w zaprzyjaźnionym ośrodku U Kazika, też extra ludzie i też polecam. W tym roku się chyba nie zobaczymy, ale tęsknię za Orawką, mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę. Pozdrawiam.
wiki i karolina napisał(a): było, jest i będzie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiktoria napisał(a): było super.:D dziękuję w imieniu całej grupyy ! :D
Jabłonka napisał(a): Superowski wyciąg, świetne warunki ;)
Agniecha napisał(a): warunki jak na taką zimę - rewelacja stok utrzymany , codziennie ratrakowany, właściciele dbają o stok klimat rodzinny , fajnie się jeździ bez tłoku polecam wszystkim !!! nie ma chamstwa na stoku jak gdzie indziej będę tam wracać mimo że dojeżdzam z Krakowa , polecam !!! nie jest drogo!!!
Anna napisał(a): Warto - zwłaszcza z dziećmi. Bezpieczny, dobrze utrzymany stok o konkretnym - ale wygodnym do doskonalenia umniejętności narciarskich - nachyleniu i wszystko co potrzeba (instruktor, wypożyczalnia, bar, łatwy wyciąg dla początkujących) na miejscu.
Asta napisał(a): Było super, idealny stok do treningu i miła obsługa
kuba napisał(a): zajebiście było i bedzie
Karola napisał(a): Było super. W tym roku też przyjeżdżam. Polecam
K&K napisał(a): Było super! :) wspaniała obsługa, trasa świetnie przygotowana, warunki idealne :) Zdecydowanie polecam! :)
krzysiek napisał(a): Byłem, pojeździłem,warunki dobre, fajny stok do jazdy z dziećmi. Szkoda tylko ze nie ma kamerki pokazującej widok na stok.

Strona: 1 2

Napisz opinię o wyciągu

Imię:

e-mail:

Treść:

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl